Szanowni Państwo

Z powodu licznych pytań dotyczących przepisów i informacji które można odnaleźć w internecie informuję:

- Przepisy ziołowe opisujące rzekomo moją metodę znajdujące się na kilku forach internetowych nie są zgodne ze stanem rzeczywistym, proszę wziąć pod uwagę, iż autorzy postów wyszukują bardzo rzadkie i drogie zioła i wskazują miejsca i sklepy gdzie można zioła kupić. Należy więc przypuszczać, iż jest to celowe działanie właścicieli konfekcji ziołowych w celu zwiększenia swojej sprzedaży w szczególności wymyślnych i drogich ziół. Uwagę zwraca także fakt, iż każdy przepis jest zupełnie inny.

- Na różnych portalach pojawiają się ogłoszenia o sprzedaży kopii egzemplarzy mojej książki. Oświadczam, iż żadna książka mojego autorstwa opatrzona numerem ISBN nie jest dostępna obecnie w sprzedaży. Tutaj radzę daleko idącą ostrożność.

- Przez kilka miesięcy w sposób nielegalny dokonywano sprzedaży informacji w postaci książek elektronicznych podszywających się pod moją metodę, z wykorzystaniem moich danych osobowych (zapewne dla zwiększenia wiarygodniści oferty). W przypadku nowych przypadków proszę o poinformowanie mnie i ponownie dalece idącą ostrożność.


Strona główna

Przyczyna chorób autoimmunologicznych

Profilaktyka chorób nowotworowych i autoimmunologicznych

Metoda DLS Marka Skoczylasa

Opatentowana metoda leczenia dr Valentina Barskiego

Protokół Profesora Trevora Marshall'a
Sprostowanie

Nowości

Kontakt


Informacje zawarte na stronie, są zamieszczone tylko i wyłącznie do celów informacyjnych i mają służyć czytającemu wyłącznie do poszerzenia wiedzy na temat chorób autoimmunologicznych. Opis metod prezentowanych na stronie nie może być podstawą do rozpoczęcia leczenia którąkolwiek z powyższych metod i nie jest namową do zaprzestania obecnego procesu leczenia czy podjęcia leczenia jakąkolwiek inną metodą. Strona nie zawiera porad medycznych – stronę należy traktować jako dziennik osoby, która na własną odpowiedzialność zdecydowała się na zastosowanie naturalnej metody leczenia choroby autoimmunologicznej. Zawartość strony nie może być nie interpretowana jako porada medyczna.