Rozpocznijmy nasze rozważania od niepodważalnego faktu. Dzisiejsza wiedza oraz znajomość biochemii mikroorganizmów oraz poziom techniki syntezy leków jest na tak wysokim poziomie, że stworzenie leku kierowanego na każdy rodzaj bakterii w tym L form jest w zasadzie kwestią kilku miesięcy pracy zespołu specjalistów! Gdyby tylko się opłacało!

Jednak z ekonomicznego punktu widzenia było by to zakończeniem działalności lobby farmaceutycznego gdyż choroba uleczona nie przynosi koncernom więcej finansowych zysków.

Przyjrzyjmy się dokładnie mechanizmowi działania firm farmaceutycznych oraz leczenia chorób popierając się przykładem chorób autoimmunologicznych.

Załóżmy z dużym uproszczeniem (uśredniając ceny leków wszystkich chorób autoimmunologicznych są leki droższe i tańsze), że na leczenie miesięczne chory wydaje ok. 50 zł. W skali roku daje to sumę 600 zł. Jeżeli przyjmiemy, że leczenie jest dożywotnie to przez 30 lat leczenia na leki wydamy
sumę 18000 zł. Każdy większy miesięczny budżet wydawany na leki proporcjonalnie zwiększa ta sumę. Każde 100 zł miesięcznie wydane
na leki da w sumie 36000 zł zysku w 30 lat tylko od jednej osoby.

Jest to powód dla którego warto leczyć skutek choroby a nie przyczynę. Ponieważ kwota jest dość przystępna na leki te stać znaczą część chorych. W ten sposób jeżeli lek choć trochę zmniejsza objawy choroby staje się idealnym rozwiązaniem dla długofalowego zysku.

Teraz załóżmy, że powstaje młoda firma która wprowadza syntetyczny lek leczący chorobę lub choroby autoimmunologiczne. Powstaje lek o nowej nazwie który trwale bez nawrotów usuwa chorobę. Jaka musiałaby być cena rynkowa aby opłacalność sprzedaży mogła zbilansować koszty produkcji utrzymanie firmy, itd. Taki lek gdyby kosztował 50 zł i wystarczyłoby go użyć tylko raz, nie zapewnił by nawet zwrotu kosztów utrzymania jednego oddziału farmaceutów pracujących nad syntezą leków. Gdyby zaś kosztował 20000 zł nikogo nie byłoby stać na leczenie.

Opłata za leki bardzo często jest bardzo skrzętnie ukryta!

Można bowiem powiedzieć, ”..ale za leczenie pewnych chorób nie płacę nic ponieważ refunduje je państwo”. Trzeba mieć bardzo wąskie horyzonty myślowe aby nie zauważyć tej zależności.

Weźmy pod lupę leczenie chorób nowotworowych aby wyraziście i klarownie naświetlić temat. Koszt jednego miesiąca leczenia chorych na nowotwory to kilkadziesiąt tysięcy złotych! Chory za leczenie w szpitalu nie płaci nic, ale czy nie płaci w ogóle? Skąd państwo wykłada pieniądze na leczenie? Z podatków... A kto płaci podatki? Nie Ty? Wiesz już teraz na jakie między innymi wydatki ponad 40% Twoich zarobków zabiera państwo? Być może ciężko o to zauważyć na pierwszy rzut oka, ale jest to oczywiste.

Póki co grupa chorych na choroby autoimmunologiczne z punktu widzenia ekonomii może być uznana za małą, nie należy więc oczekiwać rychłej zmiany polityki lobby farmaceutycznego w stosunku do tej grupy chorych.

Jeżeli jednak zostaną podjęte kroki w celu syntezy jakiegokolwiek leku który miałby pomóc chorym na choroby autoimmunologiczne i nawet jeżeli lek będzie celowany w prawdziwą przyczynę choroby czyli L formy bakterii, należy oczekiwać, iż powstanie syntetyk który będzie tylko częściowo osłabiał metabolizm tych bakterii w taki sposób, by przyjmowanie leków trwale było koniecznością po czas życia chorego.

Zatem nigdy nie obwiniajcie lekarzy za to czym i w jaki sposób jesteście leczeni. Lekarz jest ostatnią osobą której zależałoby na utracie zdrowia przez Ciebie. Musisz jednak wiedzieć, że większość lekarzy swoja wiedzę opiera na podstawie tego co przeczyta w książkach. Żaden z lekarzy nie ma wpływu na to który lek uznaje się za dozwolony do leczenia który nie. Po prostu przypisuje ten lek który w danej chwili jest w użyciu, który zatwierdza ministerstwo zdrowia.

Niektórzy lekarz jednak znają prawdę na temat leczenia, na temat szczepionek, na temat firm farmaceutycznych. Najczęściej informacji tych nabywają w trakcie kiedy sami chorują na poważna chorobę lub zachoruje ktoś z rodziny lekarza. Wtedy często otwiera się umysł i chęć poznania prawdy na temat tego czy aby na pewno danej jednostki chorobowej nie da się wyleczyć.

Żyjemy w ciężkich czasach w których jedyną wartością której warto służyć i dla której warto żyć są PIENIĄDZE! To właśnie popycha wiele firm farmaceutycznych do stosowania praktyk które służą tylko i wyłącznie wyzyskowi finansowemu. Jeżeli wciąż wydaje Ci się, że wielkim instytucjom finansowym zależy na Twoim zdrowiu to proszę obejrzyj poniższe materiały.

Wystarczy być uczciwym aby mówić prawdę, choć trzeba mieć w sobie sporo odwagi jeżeli Twoim przeciwnikiem jest tak potężna instytucja, która często tworzy struktury władzy państwowej. Posłuchaj jak stajesz się uzależniany od leków!

Cała prawda o lekach i istocie ich stosowaniaStwardnienie rozsiane choroba autoimmunologiczna - opinia na temat leków.

Cała prawda o lekach i istocie ich stosowaniaBadania naukowe zawsze kojarzą się światłemu człowiekowi z OBIEKTYWIZMEM. Przemysł farmaceutyczny finansuje 85% ogólnych badań klinicznych i ponad 97%! specjalistycznych badań klinicznych. Na tej podstawie tworzone są książki medyczne oraz widza na której opierają się lekarze. Dowiedziono, że prawdopodobieństwo wykazania skuteczności danego leku rośnie ponad 5-krotnie jeśli badania nad stosowaniem danego leku są sponsorowane przez jego PRODUCENTA!!! niż w przypadku kiedy badanie nad danym lekiem sponsorowane jest z innych niezależnych źródeł. Imponująca proporcja!


Nowe choroby produkują firmy farmaceutyczneCzy wiesz, że woda którą pijesz jest fluoryzowana w celu "ochrony przed próchnicą". Jeżeli rzeczywiście tak jest to dlaczego mimo kilkudziesięciu lat fluoryzacji wody współczynnik występowania próchnicy wciąż utrzymuje się na poziomie 95% populacji ludzkiej? Czemu tak na prawdę służy przymusowa fluoryzacja wody? Czy wiesz, że fluor jest trutką na szczury? Obecnie literatura medyczna przekonuje się, że fluor w odpowiedniej dawce działa przeciw próchnicowo. Dopiero zbyt duża dawka powoduje objawy toksyczne. Dlaczego zatem dodaje się fluoru do pasty do zębów skoro mamy fluoryzowaną wodę? Jesteś gotowy poznać prawdę? Oglądnij VIDEO!

Fluor trucizna którą uzdatnia się nasze wodociągiW większości krajów Europejskich do 2-go roku życia dzieciom podaję się ponad 15 rożnych szczepionego, w momencie w który układ immunologiczny jeszcze się rozwija! Zostaje on uszkodzony i staje się upośledzony, stąd jesteś bardziej podatny na wszelkiego rodzaju infekcje, jesteś bardziej narażony na choroby w tym nowotworowe. Wszystko po to by sprzedawać leki, więcej i więcej.

Dlaczego jesteśmy przymusowo szczepieni